DEZYNSEKCJA

DEZYNSEKCJA

dezynsekcja

Dezynsekcja na czym polega

Dezynsekcja polega na tępieniu dorosłych osobników, ale również ich larw i jaj. Dezynsekcję przeprowadza się w domach, biurach, piwnicach, garażach oraz na terenach otwartych.
Naszym zadaniem jest zwalczanie, pluskw, prusaków, wesz, mrówek, a także zwalczanie karaluchów i innych stawonogów, przywracając optymalne warunki sanitarne i gospodarcze.

 

Metody dezynsekcji

Do przeprowadzenia dezynsekcji stosuje się następujące metody:

  • Opryskowa
    Polega na rozprowadzeniu płynnego koncentratu biobójczego, przy pomocy manualnych opryskiwaczy. Preparat ma formę płynną i jest mieszanką aktywnej substancji z wodą. Efekty są niemal natychmiastowe, a działanie preparatu utrzymuje się przez długi czas, tępiąc również te pasożyty, które w chwili oprysku przebywały poza jego zasięgiem. Dzięki temu pozbędziesz się ich na stałe.
  • Żelowa
    Stosując tę metodę, nakłada się preparat w formie żelu na dane powierzchnie, który przyciąga uciążliwe osobniki, a następnie je likwiduje. Atutem tego sposobu są długotrwałe efekty – nawet do 12 miesięcy. To rozwiązanie jest skuteczne, dyskretne i nieinwazyjne. Nie ma tutaj potrzeby wietrzenia, czy nawet opuszczania mieszkania. Metoda ta jest relatywnie bezpieczna i nieszkodliwa w porównaniu do innych form dezynsekcji. Świetnie sprawdza się również przy odpluskwianiu.

Każda z naszych czynności jest optymalnie i indywidualnie dopasowywana do miejsca, warunków i potrzeb.

Share this post

Dodaj komentarz