ZWALCZANIE PRUSAKÓW

ZWALCZANIE PRUSAKÓW

prusak

 

 

ZWALCZANIE PRUSAKÓW – podstawowe informacje

 

Szkodliwość prusaków polega na zanieczyszczeniu produktów spożywczych: wylinkami , odchodami, pleśniami i bakteriami powodującymi gnicie produktów

Znaczną  część życia spędzają w kryjówkach stąd jeśli jeden jest widoczny, może ich być dużo w kryjówce. Do pomieszczeń dostają się przez szczeliny z zewnątrz.  Są aktywne nocą, uciekają po włączeniu światła .Odkrycie problemu najczęściej w pomieszczeniach, gdy przesuwane są meble ( urządzenia ) w kuchni pod szafkami. Prusaki przenoszą bakterie i wirusy. Mogą także powodować alergie u ludzi. Zgromadzone w dużej liczbie prusaki wydzielają charakterystyczny , niemiły zapach.

ZWALCZANIE PRUSAKÓW – DEZYNSEKCJA

Prusaki sprawiają problem w  związku  z tym  pozostaje tylko jedno rozwiązanie – telefon do certyfikowanej  firmy specjalizującej się w dezynsekcji.

Fachowcy DDD posiadają bowiem profesjonalne środki owadobójcze , z powodzeniem  usuną problem.

W czasie zabiegu prosimy klienta o pozytywne relacje współpracy:  o utrzymywanie czystości we wszystkich pomieszczeniach tj.  brak pokarmu, wody, systematyczne oczyszczania i mycie podłóg, resztki jedzenia usunąć z pomieszczeń  do szczelnych  opakowań.

 

 

 

 

 

Share this post

Dodaj komentarz