Tel: 668 738 354    email: biuro@deratyzacjakrakow.pl

firma usługowa - Helena Przeklasa

Dezynfekcja i deratyzacja - Zwalczanie szkodników

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Deratyzacja

deratyzacja

Deratyzacja polega na wykonaniu szeregu czynności, których celem jest likwidacja gryzoni oraz zabezpieczenie całego terenu, aby nie mogły dostać się ponownie do tego typu obiektów chronionych jak np. kuchnie w reustauracji.

Do naszych zadań należy zwalczenie następujących gryzoni: myszy, szczury, nornice, krety.

 

 

Dezynfekcja

dezynfekcja Kraków

Dezynfekcja jest zabiegiem odkażającym, którego celem jest zapobieganie szkodliwym działaniom bakterii i wirusów (tzw. mikroorganizmy) poprzez ich zniszczenie. Dezynfekcje wykonujemy zazwyczaj w pomieszczeniach, które zostały zalane wodą, w miejscach w których przebywały ciężko chore osoby, w mało uczęszczanych pomieszczeniach jak piwnice, strychy, czy też w miejscach po ptakach, które mogły przenieść swoje groźne zarazki.Dezynsekcja

Dezynsekcja Kraków

Dezynsekcję opisuje się jako proces zwalczania groźnych oraz szkodliwych owadów latających, czy też poruszających się po lądzie jak np. chrząszcz magazynowy, który niszczy zapasy żywności. Działamy również jako pogotowie ratunkowe w momencie zagrożenia ukąszeniem przez szerszenie.

Jakie zwalczamy owady? Prusaki, pluskwy, karaluchy, pchły, mole, komary, mrówki, likwidujemy niebezpieczne dla naszego życia gniazda szerszeni i uciążliwych os.

Pomagamy również w walce z takimi szkodnikami magazynowymi jak: wołki, trojszyk, chrząszcze, rozkruszki, mkliki oraz pozostałe.

Inne prace - system zabezpieczeń przed ptakami

inne prace


Systemy zabezpieczeń nie wyrządzają krzywdy ptakom, a jedynie umożliwiają i ograniczają im dostęp do wybranych miejsc.

Nasze techniki dostosowujemy do zainstaniałych okoliczności i warunków, oferujemy następujące zabezpieczenia przed ptakami: montaż kolców oraz instalację siatek plecionych.

 

Działamy na terenie miejscowości Kraków i w okolicach.