Tel: 668 738 354    email: biuro@deratyzacjakrakow.pl

firma usługowa - Helena Przeklasa

Certyfikaty

Profesjonalna deratyzacja dla firm i osób prywatnych 


Nasza wiedza wciąż jest wzbogacana o nowe kwalifikacje poprzez system specjalistycznych szkoleń. 
Zatrudniamy fachowy personel.

Nadrzędną wartością przy wykonywaniu pracy polegającej na usuwaniu szkodników, takich jak gryzonie, insekty czy niewidoczne gołym okiem bakterie i wirusy, jest wysoka skuteczność, a także długotrwały okres działania efektów, które zostały osiągnięte w czasie zabiegów. Dzięki skutecznym zabiegom deratyzacyjnym, dezynfekcyjnym i dezynsekcyjnym, które oferuje nasza firma, Twoja przestrzeń mieszkaniowa lub miejsce pracy pozostaną czyste, sterylne i wolne od szkodników.


Rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę

Aby nasz deratyzacja dla firm i osób prywatnych przynosiła oczekiwane i zamierzone efekty, nieustannie musimy rozwijać swoje umiejętności i poszerzać posiadaną już wiedzę o nowe metody walki ze szkodnikami. Tylko wówczas będziemy osiągać coraz lepsze efekty, a przestrzeń miejska Krakowa pozostanie wolna od niechcianych organizmów.


Jakie certyfikaty posiadamy?

Przez cały okres działalności dbaliśmy o swój rozwój, uczestnicząc w szkoleniach i programach, z których wynosiliśmy duże pokłady wiedzy i umiejętności. Zobacz, kto docenił nasze doświadczenie.

 1. Ukończyliśmy szkolenie z zakresu „Zrównoważonego stosowania produktów biobójczych przeznaczonych do zwalczania gryzoni”. Dzięki umiejętnościom, które zdobyliśmy w czasie szkolenia prowadzona przez nas deratyzacja budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej stała się jeszcze bardziej skuteczna.

 2. Skutecznie działamy również w przemyśle spożywczym. Pozytywnie ukończyliśmy szkolenie dotyczące „Ochrony obiektów zakładu przemysłu spożywczego przed szkodnikami zgodnie z wymaganiami systemu HACCP, IFS/BRC i AIB”.

 3. Szkolenie pt. „Dezynsekcja – poziom wyższy” pozwoliło nam poznać skuteczniejsze sposoby walki z insektami.

 4. Certyfikat ukończenia szkolenia „Deratyzacja – poziom wyższy” to potwierdzenie wysokiej jakości starań, jakich podejmujemy się w celu pozbycia się uciążliwych gryzoni z budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz przestrzeni miejskiej.

 5. „Ozonowanie jako nowoczesna metoda dezynfekcji oraz usuwania przykrych zapachów” to szkolenie, dzięki któremu znana jest nam skuteczny i cieszący się uznaniem sposób dezynfekcji skażonych lub zainfekowanych pomieszczeń.

 6. Dezynfekcję możemy prowadzić również w pomieszczeniach, w których przebywały osoby zmarłe. Jak robić to poprawnie dowiedzieliśmy na szkoleniu „Dezynsekcja, dezynfekcja i dezodoryzacja pomieszczeń po zmarłych”.

 7. Pomagamy również w walce ze szkodliwymi i niebezpiecznymi dla zdrowia roślinami. Wiedzę, jak robić to prawidłowo zdobyliśmy w czasie szkolenia „Barszcz Sosnowskiego oraz inne chwasty inwazyjne i ruderalne, ich szkodliwość i zwalczanie metodami integrowanymi”.

 8. Ukończyliśmy również szkolenie na temat „Wykonywania usług ochrony przed szkodnikami zgodnie z normą PN-EN 16636:2015 oraz standardami BRC 7 i Tesco wersja 5”. Dzięki niemu nasze zabiegi spełniają wszelkie wymagane normy, według których powinna odbywać się walka ze szkodnikami.


Najlepszą naszą rekomendacją jest zadowolenie klientów, a wizytówką certyfikaty.

 

 • Certyfikat 1 « Kliknij aby powiększyć »

  Certyfikat 1

 • Certyfikat 2 « Kliknij aby powiększyć »

  Certyfikat 2

 • Certyfikat 3 « Kliknij aby powiększyć »

  Certyfikat 3

 • Certyfikat 4 « Kliknij aby powiększyć »

  Certyfikat 4

 • Certyfikat 5 « Kliknij aby powiększyć »

  Certyfikat 5

 • Certyfikat 6 « Kliknij aby powiększyć »

  Certyfikat 6

 • Certyfikat 7 « Kliknij aby powiększyć »

  Certyfikat 7

 • Certyfikat 8 « Kliknij aby powiększyć »

  Certyfikat 8